Asystenta produkcji (kobieta/mężczyzna)

Państwa zadania:

  • komunikacja w języku niemieckim ze wszystkimi istotnymi osobami kontaktowymi, takimi jak ubojnia, służby weterynaryjne, urzędy, zewnętrzne firmy specjalistyczne, itp.,
  • uczestnictwo w zatrudnianiu/zwalnianiu pracowników,
  • planowanie obsadzania stanowisk produkcyjnych,
  • zamawianie materiałów podukcyjnych,
  • kontrola mieszkań pracowniczych,
  • organizacja transportu pracowników z miejsca zamieszkania do miejsca pracy.

Wymagania:

  • znajomość języka polskiego (język ojczysty), języka niemieckiego (co najmniej poziom B1 według Europejskiego Opisu Kształcenia Językowego), języka angielskiego (mile widziana),
  • doświadczenie zawodowe w zakładach produkcyjnych, najlepiej w przemyśle spożywczym,
  • systematyczny i zorganizowany sposób pracy, elastyczność, niezawodność, samoorganizacja, wytrzymałość, a także praktyczne nastawienie do wykonywanych obowiązków,
  • kompetencje kierownicze i asertywność.

Nasza oferta:

  • oferujemy Państwu bezpieczne miejsce pracy w familijnym i koleżeńskim środowisku,
  • wsparcie w poszerzaniu znajomości języka niemieckiego,
  • wynagrodzenie odpowiadające świadczonej pracy,
  • dodatkowe świadczenia socjalne.

Więcej informacji o naszej firmie mogą Państwo znaleźć pod adresem https://dif-kuepers.de/pl/

W przypadku pytań dotyczących tego stanowiska Pan Raven (języki: polski i niemiecki) jest do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +49 173 5984045.

Pisemne podania prosimy kierować na adres mailowy bewerbung@dif-kuepers.de lub na adres DIF Organveredlung, Gerhard Küpers GmbH & Co. KG, z. Hd. Herrn Junk, Füchtenfelder Str. 26, 49835 Wietmarschen.